ТОВ «АБМ Рециклінг» - професійні послуги у сфері утилізації та переробки відходів
Оформити заявку
+38 (0432) 57-57-94

Про нас

Вітаємо Вас на сайті товариства з обмеженою відповідальністю «АБМ Рециклінг». Наше підприємство створене на основі передового досвіду європейських лідерів у сфері поводження з різними видами відходів. В основу діяльності закладено створення якісної, комплексної системи для надання широкого спектру послуг направленого на всебічне обслуговування юридичних та фізичних осіб.

Мета нашої фірми – це діяльності для клієнта, Ваша довіра та задоволення від нашого обслуговування, є найкращою винагородою для нас.

Девіз підприємства: «Альтернативний Бізнес-Менеджмент», менеджмент який спирається, перш за все, на співпрацю з метою міжфункціонального вирішення проблем, що дає велику перевагу у взаємодії з нами. Саме рециклінг дає можливість раціонально використовувати природні ресурси, дає друге життя використаним речам, і найголовніше – зберігає довкілля для наших дітей. Колектив підприємства запропонує індивідуальний підхід до кожного з Вас, для того щоб в максимально зручний спосіб вирішити усі питання утилізації відходів, які утворились у вас на підприємстві, установі чи вдома.

В рамках екологічного кластера наше підприємство має цілий ряд партнерів в України так і закордоном. Тому просимо телефонувати до нас з будь-яких питань у сфері поводження з відходами, ми обов’язково допоможемо вам і порадимо вірний шлях вирішення усіх завдань.

Ми не претендуємо на лідерство – ми просто зобов’язуємось професійно виконувати свою роботу.

«АБМ Рециклінг» – Альтернативний Бізнес-Менеджмент.


Інформація для фізичних осіб
Інформація для юридичних осіб
Інформація для органів місцевого самоврядування
«Екологічний кластер» – Альтернативний Бізнес-Менеджмент

X Оформлення заявки
Вкажіть хто ви Фізична особа Юридична особа