ТОВ «АБМ Рециклінг» - професійні послуги у сфері утилізації та переробки відходів
Оформити заявку
+38 (0432) 57-57-94

Екологія

Багато хто з нас стикався з проблемою, коли в будинку повно неробочої електронної, комп'ютерної та оргтехніки, телефонів, ноутбуків і т.д., викинути шкода, а ремонтувати дорого. Особливо гостро така проблема стосується фірм, компаній і організацій, де постійно щось ламається або приходить в непридатність. Викинути неможливо, тому, що вся ця оргтехніка числиться на балансі, в результаті виходить склад неробочої електроніки.

Сам по собі електронний брухт дуже цінний, адже він складається з різних дорогоцінних металів, а також різних з'єднань. Електронний лом - це різна електронно-обчислювальна техніка, радіо пристрої, телекомунікаційне обладнання, а також їх деталі та комплектуючі, які підлягають утилізації та переробці.

Існує кілька способів позбавлення від електронних і комп'ютерних відходів: найнебезпечнішим і «шкідливим» є поховання брухту (звалище), в багатьох цивілізованих країнах з таким явищем борються зобов'язуючи імпортерів і виробників техніки вилучати продукцію у споживачів після закінчення терміну її служби. Спалювання електроніки також не самий безпечний метод, який шкодить людському здоров'ю і навколишньому середовищу. Повторне використання - дуже хороший метод, але він обмежений в кількості обробленої оргтехніки. Деякі країни експортують комп'ютерні відходи в менш розвинені країни. Такі дії поступово забороняються, так як не вирішують проблему, а тільки переносять її в іншу країну. Найдієвішим і безпечним методом є переробка або утилізація електронного брухту.

Утилізація комп'ютерного брухту має велике екологічне, а також економічне значення. Зменшується негативний вплив на біосферу, атмосферу, зменшується кількість виділених токсичних речовин і металів, а також значно зменшується навантаження на родовища різних металів. В результаті переробки виходять нові товари і матеріали (дорогоцінні і рідкоземельні метали), а також різні полімери.

Тепер не потрібно викидати неробочу техніку або шукати шляхи її утилізації, подумайте про навколишнє середовище, Ви можете продати комп'ютерний лом компанії АБМ "Рециклінг"". Ми купимо ваш комп'ютерний лом, оргтехніку, радіодеталі, непрацюючу і застарілу електроніку. Більш детальну інформацію щодо цін і асортименту послуг дивіться в розділі "Купуємо".

Переваги компанії АБМ "Рециклінг":

 - у нас швидке і якісне обслуговування;
 - ми пропонуємо гідну ціну за комп'ютерний лом і оргтехніку;
 - в разі потреби наші фахівці виїжджають до клієнта для огляду і оцінки брухту;
 - ми скуповуємо електронний та комп'ютерний лом для його подальшої переробки.

X Оформлення заявки
Вкажіть хто ви Фізична особа Юридична особа