ТОВ «АБМ Рециклінг» - професійні послуги у сфері утилізації та переробки відходів
Оформити заявку
+38 (0432) 57-57-94

«ЕКОtransformation» — «Відходи та утилізація: 50 головних питань»,

З розвитком нашого суспільства тема охорони навколишнього середовища стає все більш актуальною. 8 листопада 2017 р. у Міжнародному виставковому центрі відбулась конференція «ЕКОtransformation» — «Відходи та утилізація: 50 головних питань», організована проектом «Екологія підприємства». Ми мали нагоду відвідати її та висловити свою думку, щодо бачення побудови ефективної системи поводження з відходами. Польським досвідом управління відходами поділився Януш Остапюк, який є директор з розвитку ГО «Віднови довкілля» та консультант АБМ Рециклінг. Також на конференції були присутні представники органів державної влади, директори фірм з утилізації, виробники та імпортери з якими ми спілкувались та ділились досвідом досягнутим у цій сфері. Під час обговорення поставало багато дискусійних питань, на які спікери знаходили чіткі відповіді та вичерпно обґрунтовували ситуації. У виставці «Екологія підприємства» брали участь підприємства різних сфер діяльності, які продемонстрували свої власні розробки або придбані технології з захисту навколишнього середовища наступних типів:
• засоби екологічного моніторингу та методики оцінки забруднення навколишнього середовища;
• системи очищення промислових стоків (технології, обладнання, очисні споруди, матеріали, реагенти);
• поводження з твердими промисловими відходами та їх утилізація (технології, техніка та обладнання);
• системи очищення промислових викидів у повітря;
• технології звукоізоляції, боротьба з електромагнітними і радіаційними; випромінюваннями; технології поводження з токсичними та радіологічними відходами;
• екологічно безпечні технології та виробництва;

Такий досвід є дуже корисним не тільки для зацікавлених суб’єктів господарської діяльності, але й для звичайного соціуму.

 

X Оформлення заявки
Вкажіть хто ви Фізична особа Юридична особа