ТОВ «АБМ Рециклінг» - професійні послуги у сфері утилізації та переробки відходів
Оформити заявку
+38 (0432) 57-57-94
«ЕКОtransformation» — «Відходи та утилізація: 50 головних питань»,
8 листопада 2017 р. у Міжнародному виставковому центрі відбулась конференція «ЕКОtransformation» — «Відходи та утилізація: 50 головних питань», організована проектом «Екологія підприємства».
Закон України «Про батарейки, батареї і акумулятори»
Андрій Дручинський, спільно з експертом громадської організації «Віднови середовище», Янушем Остапюком взяли участь в обговоренні проекту Закону України «Про батарейки, батареї і акумулятори».
Екологія
Екологія 12.01.17
Багато хто з нас стикався з проблемою, коли в будинку повно неробочий електронної, комп'ютерної та оргтехніки, телефонів, ноутбуків і т.д., викинути шкода, а ремонтувати дорого.
Поляки будують надсучасний сміттєпереробний завод на Чернігівщині
В Україні побудують сміттєпереробний завод за новітніми технологіями переробки сміття.
Директор ТОВ
Директор ТОВ "АБМ Рециклінг", Андрій Дручинський, під час наради у Вінницькій обласній державній адміністрації проінформував представників райдержадміністрацій з питань поводження з відпрацьованим електричним та електронним обладнанням.
Відбулась презентація нового Польсько-українського проекту
27 квітня 2016 року у Вінницькій торгово-промисловій палаті відбулась презентація Польсько-українського проекту під назвою Європейська Система Розвитку CERTUA
Нові стандарти ЄС в системі управління електронними та електричними відходами
Питання утилізації відходів електронного та електричного обладнання, зокрема відпрацьованих батарейок, потребує негайного вирішення.
VinExport
23 листопада – 24 листопада 2017 року у Вінниці відбувся експортний форум VinExport  за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.
X Оформлення заявки
Вкажіть хто ви Фізична особа Юридична особа